23 noyabr 2017-ci il tarixdə Caspian Legal Center ("CLC") tərəfindən DEMIRCHI TOWER Biznes Mərkəzində “Litva Respublikası: İnvestisiya və Avropa Birliyinə İxrac İmkanları” adlı tədbir keçiriləcəkdir.
Tarixi, hüquqi, coğrafi və iqtisadi əlaqələrinə görə Litva Respublikası Azərbaycan biznes subyektləri üçün birbaşa Baltikyanı və Skandinaviya ölkələrinə, habelə Avropa Birliyi gömrük ərazisinə məhsul ixracı və sahibkarlıq fəaliyyəti üçün böyük imkanlar açır.
Tədbirdə Litva Respublikasına ixrac, həmçinin biznes imkanları və üstünlükləri barədə məlumatlarla yanaşı, daşınmaz əmlak sahəsində investisiya imkanları barədə də informasiya və praktiki təkliflər veriləcəkdir.
Tədbir CLC tərəfindən Litva Respublikasından dəvət edilmiş və bu sahə üzrə təcrübəli hüquqşünas, hüquq elmləri doktoru xanım Zivile Stubrytenin təqdimatı və Litva Respublikasının ölkəmizdəki səfirliyinin rəsmi iştirakı ilə keçiriləcəkdir.
Tədbirdə iştirak edəcək biznes subyektləri və sahibkarlardan xahiş olunur ki, aşağıda qeyd olunmuş telefon nömrəsi və ya e-poçt vasitəsilə öncədən qeydiyyatdan keçsinlər.

The event titled The Republic of Lithuania: Investment and Export Opportunities to the EU will be held by Caspian Legal Center
Caspian Legal Center ("CLC") will hold an event titled "The Republic of Lithuania: Investment and Export Opportunities to the EU" on 23 November 2017 at DEMIRCHI TOWER Business Center in Baku, Azerbaijan.
Due to its historic, legal, geographical and economic relations, the Republic of Lithuania offers great opportunities for Azerbaijani business entities for entrepreneurship activities and exporting products directly to the Baltic and Scandinavian countries, and thereby to the European Union customs territory.
The event will feature information on exporting to the Republic of Lithuania, as well as information on business opportunities and advantages, at the same time, information and practical suggestions on investment opportunities in real estate.
By invitation of CLC, the event will be held with the presentation of the experienced Lithuanian lawyer, Doctor of Law Ms. Zivile Stubryte, and official participation of the Lithuanian Embassy to Azerbaijan.
Business entities and individual entrepreneurs willing to participate in the event are requested to register in advance via the following phone numbers or e-mail.