World Tax, International Tax Review-un hüquq və mühasibatlıq xidmətləri göstərən firmalar da daxil olmaqla, dünyanın aparıcı vergi məsləhətçilərinin reytinqini müəyyən edən nüfuzlu nəşrdir. İllik nəşr olunan World Tax reytinqləri vergi sahəsində mütəxəssis məsləhətlərinə çıxış əldə etmək üçün əsas mənbə rolunu oynayır.
Caspian Legal Center ilk müraciətindən World Tax 2020 tərəfindən reytinqlərə daxil edilmiş və World Tax 2020 tərəfindən barəsində qiymətləndirmə qeydi edilmiş yeganə konsaltinq firmasıdır. Nəşrin qiymətləndirmə qeydinə görə, Caspian Legal Center tərəfindən təklif olunan xidmətlər sırasına vergitutma işlərinin planlaşdırılması, yenidən qurulması və optimallaşdırılması, mühasibatlıq xidmətləri, audit, vergi məsələləri üzrə məhkəmə işləri və Azərbaycan Respublikasının Vergi Orqanları ilə əlaqəli yardım daxildir.
Caspian Legal Center məmnuniyyətlə bildirir ki, bu il də hər iki meyar üzrə (maliyyə və korporati...

Caspian Legal Center has been ranked by the World Tax 2020
World Tax, International Tax Review is a guide to the world's leading tax advisory practices, including law and accountancy firms. The annual World Tax guide is a key resource in assisting tax professionals to locate specialist advice.
Caspian Legal Center has been ranked from the very first application by World Tax 2020 and it is only consultancy firm for which World Tax 2020 has issued a review note where it has stated that “Services offered by the firm include assistance for planning, restructuring and optimising taxation, accounting services, assistance in dealing with the Azerbaijani tax authorities on a number of matters, audits, and disputes and litigation”.
Our analysis on the Law of the Republic of Azerbaijan “On Personal Data Protection” has been publ...
Caspian Legal Center has been shortlisted for the 22nd annual Tax Firm and Transfer Pricing Firm ...