Legal 500 Azerbaijan reytinqlərində CLC
Caspian Legal Center tanınmış beynəlxalq agentlik olan Legal 500 tərəfindən aparıcı hüquq şirkətləri siyahısına daxil edildiyini məmnuniyyətlə bəyan edir.
Nəticələri yeniliklə açıqlanan siyahıya CLC 2019-cu ildə quruma etdiyi ilk müraciət əsasında daxil edilmişdir. Legal 500 agentliyi ümumi biznes və korporativ hüquqdan əlavə olaraq bizim vergi xidmətləri sahəsində da ixtisaslaşdığımızı vurğulamışdır.
Məlumat üçün qeyd edək ki, agentlik hüquq şirkətlərinin təcrübəsi, peşəkarlığı və müştəri rəylərinə əsaslanan metodologiya üzrə bu siyahını tərtib edir.
CLC beynəlxalq vergi tədbirində
Nov 14, 2020
IFLR1000- Hüquq şirkətlərinə dair reytinq nəticələri
IFLR1000- Dünyanın aparıcı maliyyə və korporativ hüquq şirkətləri üzrə reytinq nəşri 2020-ci il ü...
Sep 26, 2019
IFLR 1000 Azerbaijan nəticələri açıqlanmışdır- CLC bu il də reytinqdə
Caspian Legal Center məmnuniyyətlə bildirir ki, bu il də hər iki meyar üzrə (maliyyə və korporati...

We are glad to announce that Caspian Legal Center has been ranked as one of the leading law firms in Azerbaijan by Legal 500, a reputable international law firm ranking agency.
We have been included in the list of law firms from the very first application lodged in 2019, the results of which are publicly disclosed recently. The agency has emphasized tax expertise of Caspian Legal Center in addition to general business and corporate law services.
Legal 500 ranks law firms based on the background, professionality and client feedbacks via various methodologies.