Legal 500 Azerbaijan reytinqlərində CLC
Caspian Legal Center tanınmış beynəlxalq agentlik olan Legal 500 tərəfindən aparıcı hüquq şirkətləri siyahısına daxil edildiyini məmnuniyyətlə bəyan edir.
Nəticələri yeniliklə açıqlanan siyahıya CLC 2019-cu ildə quruma etdiyi ilk müraciət əsasında daxil edilmişdir. Legal 500 agentliyi ümumi biznes və korporativ hüquqdan əlavə olaraq bizim vergi xidmətləri sahəsində da ixtisaslaşdığımızı vurğulamışdır.
Məlumat üçün qeyd edək ki, agentlik hüquq şirkətlərinin təcrübəsi, peşəkarlığı və müştəri rəylərinə əsaslanan metodologiya üzrə bu siyahını tərtib edir.
CLC beynəlxalq vergi tədbirində
Nov 14, 2020
IFLR1000- Hüquq şirkətlərinə dair reytinq nəticələri
IFLR1000- Dünyanın aparıcı maliyyə və korporativ hüquq şirkətləri üzrə reytinq nəşri 2020-ci il ü...
Sep 26, 2019
IFLR 1000 Azerbaijan nəticələri açıqlanmışdır- CLC bu il də reytinqdə
Caspian Legal Center məmnuniyyətlə bildirir ki, bu il də hər iki meyar üzrə (maliyyə və korporati...

Мы рады сообщить, что Caspian Legal Center признан одной из ведущих юридических фирм в Азербайджане почтенным международным рейтинговым агентством Legal 500.
Мы были включены в список юридических фирм с самой первой заявки, поданной в 2019 году, результаты которой недавно были опубликованы. Агентство подчеркнуло налоговую компетентность Caspian Legal Center в ряду с бизнес и корпоративными юридическими услугами.
Legal 500 ранжирует юридические фирмы на основе опыта, профессионализма и отзывов клиентов с помощью различных методологий.